| Duckey a întrebat:

Acum ceva timp aproximativ 6-7 luni m-am confruntat cu o eczema micotica. Am urmat un tratament, mancarimile au disparut, nu mai ma deranjeaza in nicun fel. Numai ca in locul in care a fost a ramas o pta de un rosu aprins, rosu spre brun. Doctorul mi-a zis ca este semnul si o sa-mi treaca dar au trecut aproape 7 luni si nimic este la fel ca atunci. O doctorita mi-a spus ca s-ar putea ca vindecare sa nu fie completa si sa am ceva in sange si sa-mi fac anlize. Stie cineva la ce anume trebuie sa-mi fac analize cand imi fac analiza la sange? PROMIT FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Xboyhb a răspuns:

Pai daca mediucul ti-a zis ca trebuie sa faci analize de sange probabil ti-a dat si o trimitere si cei care iti vor lua sangele stiu ce sa testeze, cel mai probabil daca nu ai facut ce am scris mai sus treci inca odata pe la dermatolog