| maryanshmen a întrebat:

Salutare tpu.Am 19 ani si un nas mare.Acum dupa ce m-am tuns nasul meu pare imens.Cine imi poate spune cat se poate micsora nasul prin operatie si cat ar costa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te accepti asa cum esti, sa-ti lasi parul lung, sa te dai cu fond de ten. Lasa operatiile.

| andreeaemilia a răspuns:

Vara-mea si-a facut operatie pentru deviatie de sept si a cerut si sa-i micsoreze nasu a costat-o in jur de 500 de euro. Nasul ti-l micsorezi cat sa arate bine estetic. Daca nu vrei masuri asa drastice data viitoare cand te tunzi tine cont de fizionomia fetei si nu te mai tunde asa scurt, gaseste-ti o tunsoare medie care sa te avantajeze.

Răspuns utilizator avertizat
| thunderstorm a răspuns:

Crezi ca esti singurul om cu defecte?
Mai gandeste-te...winking

| Ioanaa17 a răspuns:

K-Hey. Cunosc multe persoane cu '' nas mare ''. Dar stai calm le.am recomandat sa se ingrase si s.au ingrasat. happy. Acum nu mai au nas mare. Stai linistit. Deci iti recomand sa te ingrasi.big grin. Si o sa.ti stea mai bine. happy. Iar cu tunsoara nu stiu. Nu te tunde chel. Pentru ca nu o sa.ti stea deloc. bine. Deoarece esti slab. happy. Mediu happy. Sper ca te.am ajutat. Bafta.