| Amalia2299 a întrebat:

Am mai adresat aceasta intrebare. Ieri a inceput sa imi tremure mana si nu ma puteam opri. Acum dimineata mi s-a intamplat la fel. A inceput sa imi tremure mana. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Anemie, hipocalcidoza, hipomagnezemie sau altele... Cand ti-ai facut ultima data analizele? Daca au trecut mai mult de 6 luni poti sa mergi sa-ti mai faci o tura. Mergi la medicul de familie sa-ti dea bilet, sa fie gratuite si fa-ti un rand de analize, analizele o sa-ti spuna ce poate fi.

| Amalia2299 explică (pentru CuriousStuff):

Am si niste ameteli.dar cred ca sunt de la oboseala.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Amalia2299):

Sau de la anemie. Depinde cat e de grava anemia ta. Cati ani ai, ce valoare a hemoglobinei ai avut la analize? Iei ceva tratament pentru anemia aia?