| DanyUzZy a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare la care cer seriozitate, sa incep.
Vara anului 2016, era o perioada foarte buna pentru mine pana cand am descoperit ca eu nu pot sa decoltez capul penisului, nu era fimoza doar ca nu a fost desfacut de FOARTE mult timp si se stransese acea piele, nu stiu.
Am fost la medic si tot ce a facut a fost sa imi puna putin ulei pentru lubrifiere si a tras de piele pana a reusit sa o largeasca incat sa scot capul, in primele zile ustura foarte mult si tin sa precizez ca ma ustura si cand urinam.
Acum totul a trecut doar o singura chestie a ramas sa imi aminteasca de aceasta intamplare, culoarea capului penisului.
Este vanat spre rosiatic si este o culoare mai inchisa decat pielea mea, in fata este mai mult rosiatic spre culoarea pielii si in spate unde este asa zisa "ata" este foarte vanat, se mai vindeca?
Daca stiti imi puteti spune si cauza, chiar ma intereseaza.
Acum pe final vreau sa va multumesc pentru raspunsurile date si stiu ca poate credeti ca este scarbos, stiu si eu asta, chiar este.
La revedere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| filipcrobert a răspuns:

. Văd lucrurile astea, și încep să mă mulțumesc cu ce am.

| DanyUzZy explică (pentru filipcrobert):

Nu este un raspuns, mai bine taceai.

| nebunu894 a răspuns (pentru filipcrobert):

Bine spus.