| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mai delicata intr-un fel.
Am 13 ani si mi-a aparut pe penis un fel de bubuite destul de marisoare, albe.Nu ma ustura nu ma dor.Nu puneti raspunsuri tampite.Eu vreau sa stiu daca nu-i o infectie sau o boala de piele ca sa nu inainteze prea tare. Funda celui mai bun raspuns(le am de 2-3 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Spune-le parintilor problema ta. Nu-ti fie rusine. Ei te vor duce la un doctor dermatolog care iti va pune un dignostic corect.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru AliGab):

Am citit pe net ca cineva avea chestia asta si cica sunt puncte de grasime deaorece zona este foarte bine vascularizata dar orkum multumesc la toti pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Mergi la urologie şi fă-ţi un control, deşi eu tind să cred că acele bubiţe sunt puncte de grăsime.
Te pup!

| addi90 a răspuns:

Http://www.channel4embarrassingillnesses.com/......e-papules/

citeste acolo, las-o mai moale cu laba copile.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru addi90):

Nu-i asa my men isi peste tot si ptn mai mari si fac laba odata la 2 luni deci nu-i d e asta