| Alinn98 a întrebat:

Am si eu o problema. Azi dimineata mi-au aparut pe mana dreapta niste pete rosii mici care nu dor sau ustura doar au un aspect inestetic. Stiti cumva ce sunt sau de la ce le-am facut?
Precizez ca toata seara statusem in miros de boabe de soc ( dulceata ) si ieri mancasem 2 biscuiti expirati de cam 2 saptamani. Help va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Tocmai de-asta fiindca ai consumat acei biscuiti expirati, nu trebuia sa-i consumi, ai facut o alergie, mergi la medic cat mai repede.
Te pup!

| LexaHD a răspuns:

Ori iritatie. Ori varsat mic de vant..ca si eu am avut pete pe gat..si nu dureau sau usturau ..si apoi s-au inmultit

| Alinn98 explică:

Nu e varsat de vant. este vreo sansa sa imi treaca de la sine?

| StefanutzZzZz a răspuns:

Vezi ca poate fi o iritatie ori o alergie mai bine te-ai duce la un medic.Nu stiu ce poate fi exact.

| HubaBuba27 a răspuns:

Alergie, sau ceva. Fugi la doctor.

| mariuca128 a răspuns:

Pai in primul rand sigur e o alergie, iar in al doilea rand ar trebui sa mergi la un doctor cat mai curand.insanatosire grabnica