| Manaila968 a întrebat:

Salutare TPU, ce se intampla daca inghit putin lipici si ce se intampla daca inghit mult lipici? (fara mistouri, vreau un raspuns clar la aceasta intrebare)!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai vreo problema mentala?
Numai un copil prost sau handicapat poate inghitii lipici...

| Yuoia a răspuns:

Tu pui intrebarea la misto?

| Anonimul151 a răspuns:

Nu îți răspund la mișto. Însă de ce ai vrea sau de ce ai înghițit lipici? Ori că e în cantitate mică ori cantitate mare? Nu înțeleg de ce ai face așa ceva. Nici din greșeală nu ai putea face așa ceva...

Nu știu care sunt efectele dar cel mai probabil, îți va fi rău și vei vomita. Pot apărea și efecte adverse. Poate să îți apară ceva pe piele sau depinde cum îți reacționează corpul. Pentru că lipiciul conține substanțe toxice. Care nu trebuie înghițite.

| Anonimul151 a răspuns:

Mi se pare foarte ciudat că pui niște întrebări destul de "ciudate", acum ai pus că ce se întâmplă dacă înghiți lipici, altă dată de inel. Înghiți toate lucrurile sau ce naiba? Acum fără mișto, dar de ce ai face aceste lucruri? Chiar nu înțeleg. A da, și ai pus o întrebare legată, de furat sau ceva de genul.

E foarte ciudat.

| MihaiSpeedster a răspuns:

1. Nu mori.
2. Ai sanse, dar mici, sa mori.