| RECAT9841 a întrebat:

Salutare TPU, ce se intampla daca te masturbezi in ore, adica la scoala? Fara mistouri, dau funda

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești elev, ești dezechilibrat (cel puțin) iar dacă ești prof, ești penal in cel mai strict sens

| anonimg a răspuns:

Ți se va scade nota la purtare și probabil părinții vor primi o amendă.
Dacă aceste măsuri nu corectează purtarea, va urma exmatricularea. Și nicio altă școală nu va primi un astfel de elev; nici măcar una particulară.

| Yuoia a răspuns:

Se intampla ca te vad colegii si in cel mai usor caz intri in bullying. Dar daca te mai vede sau afla profesorul, vine politia.
Chiar nu te poti abtine?