| catta95 a întrebat:

am o intrebare si vreau raspuns urgent! sad prietena mea este virgina si azi noapte neam jucat putin cu a mea in a iei si din greseala mam terminat in ea crying
ce sanse sunt de a ramane insercinata? vreau raspunsuri fara mistouri va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Dap, una o ia atunci si a 2 fix dupa 12 ore, de la pilula se intampla uneori sa ii intarzie menstruatia sau sa aiba usoare sangerari dupa ce o ia sa nu va ingrijorati
ps. pe viitor folositi prezervativul este cel mai sigur

16 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cu 3 zile inainte de ciclu si daca acesta este regulat, sansele sunt destul de mici sa ramana insarcinata! Se recurge foarte usor la pastila de a doua zi uitand ca este o bomba hormonala si nu se iau mai mult de 2 pe an!

| Bogdan1o a răspuns:

Ce faceti voi noaptea impreuna? nu aveti scoala?
oricum, sanse sunt mari sa fi ramas, mergi la farmacie si cumparati pastila de 2-a zi...urgent...bafta

| Sara2 a răspuns:

Fa urgent rost de bani si cumparai pilula de urgenta din farmacie, se ia in 72 ore de la incident
are sanse f mari sa ramana daca nu o ia, gandeste-te ca un avort e mult mai scump si mai dureros decat pilula
sau un copil mai ales daca nu sunteti pregatiti
escapelle sau postinor

| catta95 explică (pentru Sara2):

Asta ne-am gandit si vrem sa mergem sa o cumparam! si cum se ia? am auzit ca sunt doua pastile? si una se ia cand o cumperi si una dupa 12 ore dupa ce a luat-o pe prima?

| Sara2 a răspuns (pentru catta95):

Dap, una o ia atunci si a 2 fix dupa 12 ore, de la pilula se intampla uneori sa ii intarzie menstruatia sau sa aiba usoare sangerari dupa ce o ia sa nu va ingrijorati
ps. pe viitor folositi prezervativul este cel mai sigur

Răspuns utilizator avertizat
| LolitaLempicka a răspuns:

Amice,prietena ta nu mai e virgina din moment de te-ai scapat in ea.ce idiot esti, nu ai putut sa te abtii?

| maniunika a răspuns:

Nu te grabi cu pastilele...fa un test...mai bine 2 si asteapta ziua cind trebuie sa vina cilul.

| emmyta a răspuns:

Pai cred ca sunt destule sanse ca ea sa ramana insarcinata, dar ar trebui sa o intrebi in ce perioada din calendarul ciclului menstrual se afla.

| catta95 explică (pentru emmyta):

Ciclul menstrual ar trebui sa ii vine pe data de 9-10 februarie si asta s-a intamplat azi noapte!

| emmyta a răspuns:

Pff ti-ai ales cea mai proasta perioada! acum organismul ei este cel mai vulnerabil si poate ramane cel mai usor insarcinata! dar ca sa nu intrati in belele si daca nu va doriti un bebe, cumparati din farmacie pastila de a 2-a zi! Bafta

| Lur656i a răspuns:

Da

| Fabian20 a răspuns:

Sunt sanse foarte mari sa fie insarcinata daca u zici ca te'ai terminat in ea.mergi la farmacie si cumpara'i pastila de a 2-a zi nu mai sta.cat mai repede atat mai bine...

| TeKs2911 a răspuns:

Man.ai cam dat de belea!

| cosminelu87 a răspuns:

Trebuia sa incepi cu "Buna TPU! am o intrebare si vreau raspuns urgent! prietena mea NU MAI ESTE VIRGINA"laughing

| Woody_Claw_1994 a răspuns:

Sunt sanse mari, trebuia sa te protejezi, cumpara.i un test de sarcina si o sa afli adv

| camelia2017 a răspuns:

Da u nu te-ai gandit inainte mai? trebuia macar sa te protejezi daca chiar vr sa eu tragi. acum cumparai un test de sarcina si vezi si u! multa bafta si de acum protejeazate