| KinoAndreea a întrebat:

Cum pot slabi mai repede, in afara sa folosesc aparate? S in afara de metoda "alegarii/exercitiilor" mai e si altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovemusic90 a răspuns:

Am un raspuns foarte bun pentru tine: Kangoo Jumps. E cel mai bun sport si slabesti foarte repede( nu alergi, ci doar sari). Pe langa asta, este un sport foarte sanatos si foarte distractiv, are foarte multe beneficii. Si ca sa nu il faci degeaba, trebuie sa te opresti a manca prostii intre mese, si daca poti sa eviti painea, dulciurile si sucurile carbogazoase. Crede-ma, o prietena de-a mea face de o luna, se duce de 2 ori pe saptamana si a slabit 5 kilograme!
Aici mai multe detalii:
http://www.pixelulalbastru.ro/2011/06/ce-este-kangoo-jumps/

2 răspunsuri:
| KinoAndreea explică:

Aaaa si am uitat sa zic ca eu in timpul zilei nu prea mananc decat prostii si uneori fructe, iar seara bag in mine ce gasesc prin frigider...stiu,nu e corect laughing.

| denymar a răspuns:

Poi,mananca intre mese doar fructe...Si daca ai rezista scapa de una dintre cele trei mese...