| Patrick20061997 a întrebat:

Salutare TPU deci stie cineva din ce cauza sau a mai patit cineva acelasi lucru...Cand intru intr un spital si stau mai mult de 5 minute in ma ia dintr o data cu calduri ametesc si dintr o data nu mai pot sa stau in picioare simt cum nu mai am echilibru si cand es la aier imediat ami revin stie cineva din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Cel mai probabil...
Sindromul de Halat Alb.
De obicei se manifesta la copii, dar poate sa se intample si la persoane in varsta. Daca ai stat in spital cand ai fost bebe, sau chiar si la cativa anisori, e posibil ca subconstientul tau sa fi inregistrat ca mediul spitalicesc se identifica cu durere, injectii, ace ...etc

| Patrick20061997 explică:

Tinand cont ca am 18 ani