| anonim_4396 a întrebat:

M-a luat cu intepaturi la inima (destul de puternice), vreo 5, 6 intepaturi, iar apoi dintr-o data am inceput sa ametesc, sa ma ia cu calduri, senzatie de picioare amortite, călduri. M-a tinut vreo 5-6 minute intens, iar apoi am ramas cu o durere de cap vaga. Nu am mai patit asa ceva, am zis ca mai am 2 secunde si lesin. Ce s-a intamplat cu mine? Ce semn imi da corpul? Ce analize sa fac? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Nici o analiză! Urgent la UPU! Poate fi semnul unui preinfarct!

| RAY a răspuns:

Nu va inteleg, in loc sa mergeti la spital povestiti aici

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Medicul îți va spune ce analize să faci. Nu sunt medici pe TPU. Și chiar dacă sunt, fără analize nu poate să decidă.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la urgente, poti avea probleme cu inima sau sa fi avut un atac de panica. Oricum, simptomele nu sunt normale si trebuie sa iei masuri