| Lydia2806 a întrebat:

Din luna august 2018, mi-au apărut vergeturile roșii. Acum, ele s-au extins și nu știu cum sa scap de ele. Menționez că am 14 ani, vergeturile au apărut pe picioare (la pulpe, cum ar venilaughing și în spatele genunchilor). Mă puteți ajuta? Dau fundiță

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sorin7777 a răspuns:

Foi de varza crude tasate cu sucitorul si puse local