| Alessia_5785 a întrebat:

Hey`! Am o problema cu niste brobonite care mi-au aparut pe maini(mentionez ca mi-au aparut de 2 ani, dar eu am asteptat sa treaca si nu au mai trecut). Acum incep sa imi apara si pe picioare(deasupra genunchilor). Imi puteti spune cum sa scap de ele?(sa nu fie foarte costisitor). FUNDA`!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| stefanik04 a răspuns:

Si eu am avut,Sora mea mi-a explicat ca sunt ceva din piele, si dispar cu timpul, apoi iarasi apar.Vara se vad cel mai tare, din cauza soarelui puternic. Date cu ceva creme de piele, dar nu te vor ajuta...Cu timpul trechappyStai linistita

| MaDuulicii a răspuns:

Pai nu stiu daca te voi ajuta prea mult.dar asa am avut si eu cativa ani la maini.si picioare. da au disparut cu timpul. daca nu poti lua o alifie.ccrema sau ceva de la farmacie:*:*:*