| DomnulMuratura99 a întrebat:

De cam 2 saptamani mi-au aparut un fel de blande pe testicule si imi provoaca mancarimi. De vreo boala sexuala nu poate fi vorba pentru ca nu am intretinut niciun act

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ce varsta ai?
cumva pana acum nu ai avut par deloc in zona aia?

| zilog a răspuns:

Sifilisul se poate lua si daca ai stat cu fundul pe toaleta la scoala sau cand ai facut caca a sarit stropi din toaleta infectata pe tine.
asa ca poate sa fie si raie si multe alte lucruri.
REZOLVAREA GRATUITA EXISTA IN BUCURESTI LA SPITALUL COLENTINA SECTIE PENTRU DERMATOLOGIE mergi la merdicul de familie sa iti dea o trimitere
apoii mergi cu trimiterea ori la spital de stat si cu spaga aferenta sa se uite cu niste lucruri foarte veghi la tine in niste saloane cu geamuri cu tamplaria de lamn
si daca au tamplaria din lemn cu geamuri prinse cu chit
iti dai seama ce aparatura veche au

sau versiunea cu ceva bani mergi la MEDLIFE sau la Regina maria
si dai un ban dar stai in fata

cu 100 euro scapi de stresuri

| Dani211 a răspuns:

Niste bubite, nu? Avem toti baietii laughing

| 0987650 a răspuns (pentru Dani211):

Bubite de cularea pieli? Si eu am si nu stiam de ce doar acum sunt la pubertate si mi-au aparut dar nu am nici o problema cu ele in scimb a un fel da matreata oare de la ce?

| Angeloxd a răspuns:

Este vorba de o iritație sau o alergie, folosești aparat de ras in comun cu cineva? Îți recomand sa mergi la dermatolog.