| VLAD1452 a întrebat:

Am 15 ani si sunt virgin.
De aproximativ un an am observat doua bubite mici si albe pe penisul meu carora nu le-am dat importanta pana acum.
Am aflat ca aceste papiloame au aparut pentru ca am un virus.
Nu am intretinut nici o relatie sexuala pana acum cu nimeni.
Poate cineva sa imi spuna un remediu, doresc sa nu fie nevoie sa merg la medic.
Multumesc mult! sad
Dau funda celui mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Bubite mici si albicioase? Dimenisuni mari? Explica dimensiunea si da un exemplu sa imi dau seama...

| VLAD1452 explică (pentru nicusor222):

Sunt bubite de 1mm aproximativ si se afla in zona sfarsirii de jos de pe capul penisului, poti cauta pe google papiloamele la barbati.
Multumesc!