| davidplin a întrebat:

Salutare TPU! Urmeaza sa ma operez de hernie inghinala, deja nu mai pot de durere, am tot amanat operatia mai bine de 1 an din cauza pandemiei si a stresului cauzat de o posibila operatie. Am facut tot felul de cautari pentru o clinica privata, mi-e frica sa merg la stat, si am gasit clinica venart si par profi aveti idee, s-a mai operat cineva la clinica venart?
https://www.clinica-vasculara.ro
Multumesc pentru raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Salut, este FOARTE FOARTE posibil ca la acea clinica sa te opereze un doctor care lucreaza la spital si la care tie ti-a fost frica sa mergi. Banuiesc ca iti dai seama de ce.