| SteFFz99 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de YouTube, ceea ce inseamna ca vreau si niste bani din asta. Intrebarea mea este: Trebuie sa platesc taxe pentru veniturile de la Google? Am doar 15 ani

Va rog raspundeti serios si doar daca stiti.

Multam!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Salu134 a răspuns:

Ei iti platesc tie, dar conteaza de subscriberi si vizionari.

| J3lueRaid3N a răspuns:

Ce taxe man, ei trebuie sa te plateasca pe tine.
Faci contract cu o firma ca FullScreen sau Machinima si iti faci bani cacalau laughing
P.S: Alege machinima happy

Funda?:X

Răspuns utilizator avertizat
| SkaterulSkate a răspuns:

Nu stiu cum e la youtube da la blogger trebuie sa ai 18 ani intri in setarile blogului dai pe addsente dai adauga add sente si cu cat postezi mai mkult primesti mai multi bani! Funda?