| andrei1996 a întrebat:

Buna TPU Vreau sa-mi deschid o Comunitate sau ceva. Ce stiti despre comunitate fac ceva bani? M-am gandit sa deschid un Gamehost dar nu stiu cati bani trebuie sa platesc? ce trebuie sa fac? Si la comunitate? Ce stiti despre ea? Raspundeti plsss! Dau funda care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Iti recomand sa gasesti un expert in design site si programator care sa-ti faca site-ul respectiv comunitatea.Si mai bine da bani pe un rooter de pe www.emag.ro si ai host gratuit. Funda?

1 răspuns:
| andrei1996 explică:

Router am dinasta http://imagnet.ro/images/cUqHk.jpg de la click net...dar nu stiu cum sal folosesc...eu as platii pentru o comunitate dar nu stiu cat.si cum pot face banii. Daca ma ajutati plsss O sa va ajut sh eu.Sau o sa va dau grad la communnitate!:X