| bogdanrvd a întrebat:

Salutare tuturor. Eu ma confrunt cu o problema de ceva vreme si nu stiu exact de ce. Problema e ca desi imi este foame atunci cand sunt in timpul mesei dupa cateva inghitituri imi apare o senzatie de greata si ma balonez. Pot sa mananc dar cu greu deoarece ma simt plin foarte repede. Am facut acum cateva zile si analiza pentru bacteria Helycobacter pyroli dar a iesit negativ.
Starea de greata imi apare mai mult la micul dejun dar si la celalalte mese doar ca nu asa de tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mananca mai incet si bea apa in acelasi timp

| Exaizo a răspuns:

Esti Ghoul.