| k3zZar a întrebat:

Salutare tuturor! Va rog foarte frumos sa ma ajutati, dar azi de dimineata auzeam bine. Dintr-o data nu mai auzeam asa de bine, apoi dupa ca cateva minute nu mai auzeam cam deloc. Pe parcursul zilei s-a inrautatit, adica acum absolut deloc nu mai aud. Intrebarea este daca am dop sau nu? Este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Mergi la orl. Poate ai otita

| AlexandruSEV a răspuns:

Din ce spui tu e dop de cerumen, du te la medic pentru spalatura auriculara, și pentru curățarea urechii folosește spray special.

| sunmetal11 a răspuns:

Consulta un medic O.R.L.
mda,s-ar putea sa ai dop de ceara.

| andy62 a răspuns:

Du-te la un medic O.R.L. urgent

| MihaELLAMimi a răspuns:

Și prietenul meu a pățit la fel, dar a rezolvat în 10 minute la Orl.