| eu_6344 a întrebat:

Salutare. Un tratament sau o metodalitate de a scapa de ejacularea precoce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bibliografie: KAMASUTRA
Gandeste-te la ceva ce nu are nici o legatura cu sexul, chiar cand incepi sa simti pregatirea ejaculatiei sau chiar inainte! De ex. ca joci fotbal, te plimbi pe strada etc. Cand a trecut senzatia, poti sa te implici iarasi mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tratament ar fi acela prin care se exerseaza muschiul PC. Niste tehnici si informatii referitoare la acest lucru gasesti aici: http://tehnici-potenta.uv.ro/ejaculare_precoce.html

| Ionut19 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati pe internet. Eu am luat niste pastile de pe http://climaxcontrol.ro/ejacularea-precoce si am observat modificari.

| DoctorMarius a răspuns:

Http://downloadsafe.org/file/a59Ue4

Incearca metoda din linkul de mai sus. Este testata!
O zi buna!