| D0do a întrebat:

Salutare vreau sa intreb si eu daca e posibil sa am vreo problema sau e ceva normal,,problema" consta in : fac efort fizic, si de cele mai multe ori am rezistenta la alergat mai mica decat multi alti(inclusiv fumatori) desi eu nu fumez, beau sau fac alte cele pot zice ca stagnez la acelasi nivel tind sa spun ca am momente in care trebuie sa oftez ( timp de[nu incontinuu] 30-60 minute) ca sa pot respira cum trebuie funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiancaStoran a răspuns:

Stiu,si eu sunt asa.Asa m-am nascut nu pot da mai mult o tura de teren.Nu e vorba ca sunt lenesa dar pur si simplu ma doare ficatul si nu pot respira.E ceva normal, nu ai un potiv sa iti faci griji.

1 răspuns:
| victorandrei a răspuns:

Pai un control amanuntit nu ar strica pentru inceput, daca dupa o alergare oftezi 30 de minute nu prea este normal...