| Фдуч_Мдфв_1995 a întrebat:

Salutari. Am o problema in legatura cu picioarele, si anume sunt cracanate ( paranteze) cum se mai spune, am varsta de 19 ani, inaltimea de 1, 85, corp atletic, 76 kg ( conditie fizica ), as dori sa stiu daca exista vreun remediu in legatura cu acest lucru? Mentionez ca am practicat timp de 4 ani dans clasic ( sfoara, spagatul le fac fara nici-o dificultate, oare sa fie aceasta una din cauze? )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Da e posibil sa fie si asta o cauza generatoare dar problema ta se poate rezolva medical mai bine ei legatura cu un chirurg ortoped el ar sti mai multe detalii

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La varsta asta nu se mai rezolva. Oricum nu conteaza daca esti bine pregatit fizic si daca vei face bine tot ce vei face in viitor.

| Seby90 a răspuns:

Esti rus, deci poti sa mori, nu ne pasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Leon237 a răspuns:

Incearca sa stai dreapta, ma refer la corp si la picioare sa le ti drepte toata ziua, se vor indrepta cu timpul (este doar un sfat)