| supranatural2112 a întrebat:

am 18 ani si am picioarele cracanate nu rau dar totusi nu imi place si vreau sa va intreb daca se poate face ceva in legatura cu asta si daca ati avut si voi problema asta si ati rezolvat-o?

2 răspunsuri:
| Ioana998814 a răspuns:

Poti sa consulti un ortoped care poate sa-ti recomande kinetoterapie

| buntarka a răspuns:

Salut! Poti sa incerci sa practici un gen de sport (sa alergi, sarituri, asezari care pot sa-ti modeleze corpul)la fel poti sa incerci sa practici un cerc de dansuri sportive care la fel poate sa te ajutewinking