| Noisestorm a întrebat:

Salutari, eu si ai mei suntem foarte atenti si nu ne expunem, nici dupa 15 mai nu am iesit decat la necesitatile absolute insa de ceva vreme tatal meu a racit si mama a facut febra insa i-a trecut dupa 2-3 zile, tot facea si tot ii trecea in perioada aia, acum sunt ok amandoi, credeti ca sunt sanse sa fie vorba de covid? Eu momentan nu am nimic, nu am niciun simptom, ai mei au stat in curent zilele trecute si a fost chiar frig pe la noi... Sa fie doar o coincidenta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

știau dacă aveau covid-u, stai tu chill laughing ce au avut a fost răceală sau început de răceală banală