| Ionuts123 a întrebat:

Salutari TPU, Ma numesc Ionut sunt din Braila am 15, de ceva timp imi doresc din ce in ce mai mult sa fac sex dar nu prea imi iese, imi puteti da sfaturi cum sa o conving, Accept ori ce sfat, Cel mai bun sfat primeste FUNDA puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღMikyღ a răspuns:

Trebuie intai sa fi foarte convins ca te iubeste la fel de mult precum o iubesti tu pe ea happy Trebuie sa aiba incredere inainte de a face un act sexual cu cineva. happy Sau, poti si tu, sa o astepti pe ea.winking Poate ea simte ca inca nu e pregatita sa faca asa ceva.winking Daca e asa, trebuie sa o intelegi sau iei altawinking depinde ce vrei mai exact. Poti sa o inviti la tine acasa si imediat ce intra pe usa sa o saruti si tot asa pana ajungeti in pat. happy Iti urez succes big grin fetele sunt dificile.

| Ionuts123 explică (pentru ღMikyღ):

Multumesc pentru sfat :*

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La 15 ani nu trebuie sa faci sex, vezi-ti de scoala. Vezi ca poate te trezesti cu un copil la varsta asta ca nut-ti poti controla hormonii...

| OoBunnyoO a răspuns:

Parerea mea este ca esti un pic cam mic pentru sex. Mai asteapta si tu un an, doi.