| honeymoonyx a întrebat:

Salutt, am 15 ani și astăzi la liceu am vomitat iar pe la final am început sa vomit și o cantitate de sânge, nici asa mare dar nici asa mica, iar sângele nu era nici chiar asa rosu. Apoi am început sa scuip și sânge, sunt foarte panicat. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fugi la medic. Nu e deloc bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la spital!

| Xox0 a răspuns:

Du-te la urgente

| Standt a răspuns:

Urgent la urgente daca nu ai si plecat.