| Anonim813682 a întrebat:

Buna TPU. Am o mare problema. Ma simt prost de la un timp iar toata lumea se ia de aspectul meu fizic. Vreau sa slabesc si de fiecare data cand cineva ma obliga sa mananc eu vomit si vomit cu sange, astăzi am vomitat cu sange iarasi. Ce as putea sa fac? Cu parintii mei nu ma inteleg deloc, cea mai buna prietena a mea m-a părăsit pentru altcineva si nimeni nu ma intelege, colegii mei ma judeca, "prietenii" ma judeca si multi rad de mine

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai întâi mergi la medicul de familie apoi vorbește cu dirigintele și/sau psihologul școlii.

| Anonim813682 explică (pentru anonim_4396):

Diriginta mea nu prea ma suporta. si vrea sa ma mut din scoala respectiva

| user0010 a răspuns:

Du-te la doctor dacă vomiți cu sânge. Iar în privința aspectului fizic, recomand regim alimentar și pentru început mișcare ușoară/moderată.

| Ree07189 a răspuns:

Du-te la un doctor sa vezi de ce vomiți.
Apoi vorbește cu diriginta și spune-i de colegi care te necăjesc.
Tine o cura de slăbire și fa un sport sa slabesti

| alexia0809 a răspuns:

Mergi la doctor și la spital in legătura cu vomitatul

| Karland a răspuns:

Bunaaa! Si eu m-am confruntat cu kilogramele in plus pentru foarte mult timp din pacate. si nu credeam in ceaiuri de slabit, apa cu lamaie sau in alte chestii de genul acesta, pana ca o prietena de a mea sa-si achizitioneze niste suplimente pentru aceasta cauza pe nume EXIPURE, are ingrediente naturale care ajuta la digestie si digestia are legatura cu greutatea(cu cat digeri mai greu ceea ce mananci cu atat iei mai mult in greutate, dar pentru asta sunt aceste suplimente, sa te ajute sa digeri mai usor)
Nu fac reclama sau ceva in genul, dar si pe mine si pe prietena mea ne-a ajutat extrem de mult, am slabit in 7.4kg in aproximativ 2 saptamani, iar prietena mea 8.6kg in aproximativ 3 saptamani.

Poti sa le achizitionezi de pe acest site https://bit.ly/3yzMGsH daca te intereseaza.

Daca te hotarasti sa le achizitionezi, sper sa te ajute la fel de mult cum m-au ajutat pe mine si pe prietena mea! Numai bine.