| MekKea_Roberto_1995 a întrebat:

Salutt! Am si eu o problema am 3 luni de cand miam rupt laba piciorului la parkur si inca mai este oleaca umflat si nici nu pot sal rotesc cum trebuie am facut si operatie si acum as vrea sa stiu ce retete babesti as putea folosi ceva sa faca bine la oase

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Eu am avut odata o fractura la un metatarsian si m-a durut mai multe luni pana am fost la namol la techirghiol si dupa 2 sapt de namol nu am mai simtit nici un fel de durere nicidata, dar pentru asta trebuie sa astepti sa vina vara

1 răspuns:
| vladxone a răspuns:

Nu exista niciun leac babesc.Cel mai bine te duci la kinetoterapeut si te repara el!