| analia0103 a întrebat:

Saluut! Vreau sa slabesc cateva kg, cam 4-5 asa happy, ce pot sa fac, ca sa slabesc cat mai repede? ce sa mananc/ sa nu mananc? exercitii ceva? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kykygyrly a răspuns:

Hey ...seara sa nu mananci paine! aaa si nu lua pastile pentru ca tatal meu era sa moara de la ele! deci...mananca sanatos nu putin nici foarte mult! seara nu manca paine! aa si de ex cand mananci ceva dupa ce mananci sa nu mananic dintr-odata frcut si trebuie sa astepti o ora sau o jumatate de ora! szaau poti sa mannci fruct inainte de mancare! fundita?

1 răspuns:
| Ciprian a răspuns:

Poti sa mergi la sala sau/si sa faci jogging. Nu te abtine sa mananci nimic. Mananca cate putin din toate. Incearca totusi sa eviti grasimile