| Aleccsandra a întrebat:

TPU, vreau sa slabesc cat mai repede; x!
Ce exercitii sa fac? [ aratati-mi pozebatting eyelashes ]
Ce sa mananc? [ sa explicati ce sa pun in ele, etc ]

Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes. FUNDA!

5 răspunsuri:
| iKaede a răspuns:

Nu mânca după 7 după-amiaza, bea multe lichide, şi renunţă la dulciuri. Nu trebuie să faci exerciţii. Dacă faci ce ţi-am scris mai sus, în aproximativ o săptămână jumătate, ai rezultate bune, credemă, funcţionează excelent(:.

| iKaede a răspuns (pentru iKaede):

Crede-mă *, scuze de greşeală blushing

| Alexa843 a răspuns:

Cea mai sigura metoda prin care sa slabesti este sa arzi mai multe calorii decat consumi. Adica mananca 3 mese regulate pe zi si fa sportwinking

| BoBoKeL a răspuns:

Buna, nu manca paine, paste fainoase, prajeli si dulciuri:*. Daca ai role plimbate cu ele daca nu dimineata si seara sau macar o data pe zi 30 min de alergat:* vei avea rezultate:*

| ForeverInLove a răspuns:

Incearca dieta balerina, o poti cauta pe net. Funda?