| MosnegutuVlad a întrebat:

Sambata am alunecat pe scari si m-am dat cu capul de scari si mi-am pierdut constiinta pentru o secunda-doua. Totusi nu am nici un semn lasat de la lovitura, dureri de cap sau alte simptome. Vreo explicatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai pierdut cunostinta.Nu constiinta.Ce explicatie vrei?

| MosnegutuVlad explică:

Darrio2007 Mama, dar agresiv esti. In primul rand, am sesizat greseala după ce am pus intrebarea. Ai auzit de sugestiile de cuvinte de la tastatura? Am apăsat din greseala pe ce nu trebuia fara sa observ. Doi, vream o explicatie cu referire la de ce nu prezint nici un simptom dupa o astfel de intamplare. -_-