| anonim_4396 a întrebat:

a folosit cineva apple cider vinegar sau superslim? dar altceva ce a dat rezultate,

38 răspunsuri:
| hasegawa a răspuns:

Am folosit ceva gen din cele mentionate, adica merg pe aceea-si idee la compozitie, nu pot spune ca am slabit insa m-am micit asta este sigur, eu am si o boala cronica iar aceste medicamente imi sunt total interzise, insa nu m-au afectat in rau cu nimic.conteaza fosrte mult de organismul fiecaruia, daca incepi sa le iei si ai retineri in ceea ce gandesti despre ele, te sfatuiesc sa renunti. Fa altceva sau ia ceva in care crezi din prima, gandirea este cea mai importanta si cat de mult iti doresti sa atingi performanta la care visezi.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit Super Slim si chiar am slabit bine, dar le-am cumparat de la plafar nu de pe internet, o prietena si-a cumparat de pe internet si nu a slabit deloc dar cand si-a luat si ea de la plafar a avut rezultate bune. La inceput nu prea aveam somn dar cam dupa o saptamana mi-am revenit si nu am avut nici o problema de la ele!
Eu, chiar sunt foarte multumita de ele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superslim e ok dar de la farmacie sau plafar
eu am slabit si iau incontinuare
larisa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am folosit super slim si am si slabit 14 kg intr-un timp foarte scurt 1 luna si jumatate, dar dupa ce nu mai folosesti te ingrasi inapoi! propria experienta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam cat costa aceste pastile superslim? am incercat o gramada de metode si nu a mers nici una

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu am folosit capsula de slabit si am dat jos in jur de 23 de kg in 4-5 luni si nu am patit nimic
depinde si de organism

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este exceptional. Eu am slabit foarte mult...
Mircea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De aproape o saptamana folosesc apple cider vinegar, pana acum sunt multumita pofta de mancare este f redusa, sper sa ma ajute fiindca am nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super slim am folosit si a dat rezulate. in 3 saptamani am scapat de 8 kg. iti recomand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fol super slim, cumparat de pe internet si am fost f multumita de rezultate, dar dupa ce nu am mai luat, la ceva vreme m-am confruntat cu o foame si o pofta exagerata mai ales pentru dulciuri, ceva ce eu nu am patit niciodata si bineinteles ca m-am ingrasat la loc, ba chiar mai mult, era ceva ce nu puteam controla.Aceste reactii le-am mai auzit si la alte pers care au luat asa ceva, intra pe super slim in forum si acolo ai sa gasesti o mie si una de pareri.Eu una nu iti rec super slim, este ceva amagitor, slabesti si apoi pui dublu fara sa vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, si nu am slabit macar 10 gr, desi iau de aproape o luna. Am sunat la firma sa ma pling si de credula ce sunt m-am lasat pacalita si am mai comandat un flacon. L-am ridicat de la posta ieri, astazi m-am trezit sa caut pe internet si am constatat ca am dat banii in vint.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu folosesc acum apple cider, da nu sunt multumita deloc asa ca nu incercati am sa le trimit inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, folosesc apple cider vinegar de 3 saptamani si nu am dat nici 100 grame jos, nu sunt bune de nimic!
Mihaela L.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, am folosit super slim, a dat rezultate dupa 4luni, am slabit in jur de 10kg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună, fetelor nu folosiţi apple cider, este o mare păcăleală am luat timp de 25 zile şi nu am slăbit nici 1 Kg, le-am trimis înapoi sper să-mi recuperez banii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. de unde ati cumparat superslim? eu am luat acum un an si am slabit destul, as vrea sa mai iau si acum dar sunt contrafacute si chiar nu stiu de pe ce site sau de unde sa iau. eu sunt din iasi. daca are cineva un raspuns pentru mine, id mess: delia_love_4U

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit super slim, intocmai cum zice la carte si nu a avut absolut nici un efect, in afara de senzatia de sete, nu mi-a fost rau, nu nimic, da nu am dat un kg jos.si asta deoarece nu mananc mai mult de o masa pe zi, si aia fara paine sau prajeli...si practic ce pofta de mancare sa-mi provoace ca nu mai aveam ce taia din mancarea zilnica...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa sti ca nu toate sunt bune, eu am luat de la firma source naturals "apple cider vinegar" de pe okazii.ro sunt 90 tablete si ajung o luna jumate, si sunt chiar accesibile la pret, Am dat jos 7 kg intr-o luna si sunt foarte multumita, nu am avut nici o zi de moleseala de cand le iau, o sa continui sa le iau ca tratament de slabit, acum am 60kg si cand ajung la greutatea pe care o vreau...54 kg happy, o sa mai iau doar de intretinere...sunt mai concentrate decat tot ce e prin farmacii, 500mg o tableta, pana acum nu am simtit efecte negative si sper sa nici nu apara happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit ambele tipuri de pastile.am inceput cu apple cider vinegar am slabit 9 kg in mai putin de 3 saptamani, ia dupa aceea am continuat cu superslims si am mai dat jos ink 4 kg ...nu am luta toata cutia pentru ca am ajuns de la 66 kg la 53 kg si m-am oprit.nu m-am ingrasat dupa ce nu am mai luat.acum am tot 53 kg si ma simt execelent.la mine nu au avut absolut niciun efect advers...am 19 poate conteaza si varsta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna vreau sa iti spun ca eu am folosit superslim si am fost foarte multumita de ele, la mine chiar si-au facut efectu, ianinte sa le folosesc aveam 70 kg asta era duminica apoi luni am luat prima pastila pe urama vinerea cand am mers sa ma cantaresc avea 65 si vreao 800, deci din punctu meu de vedere sunt bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o nelamurire, am vazut ca pastilele super slim au acelasi mod de prezentare cu cel al capsulei de slabit. Sunt identice? Si la ce cost se ridica super slim?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc Apple cider de 2 saptamani...nici un rezultat
bani in vant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...pretul? ce pret au pastilele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! as vrea si eu sa stiu de la fetele care au postat ca au slabit cu super slim si nu au mai pus de unde le-au achizitionat daca se poate.care aveti detalii postati plss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folosesc de doua saptamani Apple cider si nu am slabit nici un pic niste minciuni doar sa ne ia banii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna fetelor vreau si eu sa cumpar superslim dar de la o sursa sigura dar cat se poate de repede ca in 5 zile plec din tara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, eu am folosit super slim, si-a facut efectul am slabit vreo 5 kg in prima saptamana. dar dupa aceea nu mai slabeam deloc si am terminat cutia de 30 de capsule, imi era foarte sete de la ele, erau zile cand si uitam sa mananc ceva, nu aveam pofta de mancare deloc. Dar de 3 saptamana mi-am comandat de pe internet Apple cider, le iau de vreo 14 zile 3 capsule/zi si nici un efect sad cred ca imi voi cumpara super slim din plafar, la mine doar asta isi face efectul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat Apple cider vinegar de la source naturals de pe olx.ro si sunt bune, dar le iau dupa masa tot timpul, doar otetul este un acid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit eu Apple cider si nu a avut niciun rezultat intr-o luna de zile...