| kanajambe a întrebat:

Se lasa sanii daca dormi pe ei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu se lasa. Se lasa daca nu faci exercitiu fizic sa-ti tonifici muschii pectorali.

| JeSa a răspuns:

Ce are poziţia, cu "sânii"(?). Deci, NU se lasă din pricina..., fii fără grijă!happy

| Flav a răspuns:

Sani? Adica, aveti doi? Mamaaaa...

| Flav a răspuns:

Ma culc acum. Din cauza ta, imi schimb pozitia obisnuita in seara asta.

| dulcik a răspuns:

Din cate stiu nu.

| Coriii a răspuns:

Nu... din cate stiu eu nu doar daca porti sutien cand nu este nevoiewinking

| relaxo a răspuns:

Prietena mea mi-a zis ca din cauza sutienului au inceput sa i se lase sani dar de cand poarta bustiera sau ceva de genu totul e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se lasa si fara sa dormi pe ei