| Mimo2 a întrebat:

Se mai poate corecta "cocoasa" sa zicem dupa varsta de 20 de ani?
A avut cineva problema asta si a rezolvat-o?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Se poate, la spitalele de recuperări si cu corsete speciale insa trebuie anumite verificari de catre medici. Numai bine!

| Vasile94m a răspuns:

Da se poate corecta, dar trebuie sa mergi la un medic specialist.Sau sa îți faci o programare prin medicul de familie.

| Vasile94m a răspuns:

Da se poate corecta, dar trebuie sa mergi la un medic specialist.

| doctorzdix a răspuns:

Si eu am cocoasa si nu stiu cum sa ma andrept...ca tot la starea initiala an vine sa stau