| Miky a întrebat:

Buna .am si eu o problema am nas.ul cu cocoasa si am observat ca daca papas pameru sau masez mai tare nasul cocoasa se miceste,dar dupa cateva ore revine la fel dca fac asta mereu credeti ca se poate intampla ceva rau sau sa se mai reduca ,cocoasa?

6 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Nu se intampla nimic, nasul nu-ti creste si nu se micsoreaza cand vrei tu si pana la urma dc ai apasa asa pe el? eventual mergi la un medic, nu scapi de "cocoasa" nasului decat prin operatie estetica. eu zic sa-l lasi asa si sa nu-l mai chinui, saracul nas!hee hee

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa strangi bani si sa iti faci o rinoplastie

| Frankie a răspuns:

Incearca sa pui ceva mai greu... incearca cu fierul de calcat si sa il ti cat mai mult... sau poti pune o caramida. stai cat mai mult cu ceva pe nas. succes

| Miky explică (pentru Frankie):

laughing) mda geniale ideei, ce sa spun laughing ai stat mult sa te gandestirolling on the floor

| Frankie a răspuns (pentru Miky):

Atata timp cat tu pui intrebari retardate, cred ca si eu am dreptul sa iti dau cele mai idioate raspunsuri. o seara buna

| Kenichi a răspuns:

Eu fac k1 nasul meu e varza cocosat etc nu cred eu ca daca te apesi pe el se face mai mic. daca te freci mult la el risti sa iti iei pielea pentru ca e foarte sensibila numai bine.