| Ana2626 a întrebat:

Se poate afla daca o persoana este mai este virgina? Cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai consultul ginecologic poate spune dacă fată este sau nu virgină.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Se duce la ginecolog și află.

| Azµre a răspuns:

La ginecolog!

| Fatamuntilor a răspuns:

Bineintes.Ginecologul te poate lamuri, printr-un control de specialitate'

| Oana92 a răspuns:

La femei-consult ginecologic, la barbati nu se poate afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Printr-un consult ginecologic se poate afla.
Te pup!

| LineGuide a răspuns:

Ginecolog si atat...

| Rooksee a răspuns:

Da se poate afla la ginecolog sau la urmatoarea pratida de sex.

| Catalin150396 a răspuns:

Simplu la ginecolog.