| Oprea_Alexandru_1994 a întrebat:

Se poate consuma alcool pe tratamentul cu Milgamma? au efecte negative? cum este antibioticul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Milgamma nu este antibiotic.
NU se poate consuma alcool.

5 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Muhahahadevil nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1825
gasesti pe acest site prospectul

| yellowalien a răspuns:

Chiar nu te poti abtine cateva zile? frustrated

| Oprea_Alexandru_1994 explică:

Ma pot abtine cateva zile, problema e ca... sunt 60 de zile happy

| Oprea_Alexandru_1994 explică (pentru yellowalien):

Ma pot abtine, problema e ca, sunt 60 de zile happy. frecventez cluburile si mi-e destul de greu sa nu consum putin alcool laughing... oricum nu ma ating nici mort de el daca nu am voie!