| anonim_4396 a întrebat:

Se poate intampla ceva daca ai corona si folosesti inel vaginal? Doar de curiozitate si vreau sa spuna cineva care stie laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MERRYGRACE a răspuns:

Corona este un virus care afecteaza caile respiratotii si nu are absolut nici o treaba cu inelul vaginal

| Violleta2022 a răspuns (pentru MERRYGRACE):

Stai un pic ca-i altceva, odata ce mentioenaza corona si inel vaginal in aceeasi fraza.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles ce ai?
Ce este aia "...corona si folosesti inel vaginal"?

| Brizbriz a răspuns:

Sigur ca da, ai corona si ai chef de sex, "buna" idee, sa ia si partenerul de sex corona, chiar "buna" RAUUU

| 1234568807 a răspuns (pentru Brizbriz):

Mai bine sa i-a corona decat sida sau alte boli din astea

| Brizbriz a răspuns (pentru 1234568807):

Inteleg, deci esti de o generozitate "mare" daca vrei sa dai si la altii... boli, nu?

| 1234568807 a răspuns (pentru Brizbriz):

La naiba cu corona, nu e decat o nenorocita de raceala, si niic nu mai are aceeasi transmisie ca la inceput

| 1234568807 a răspuns (pentru 1234568807):

Nici*

| Brizbriz a răspuns (pentru 1234568807):

Mda, cu asta sunt de acord, toata ideea de pandemie a fost doar un tantar din care au facut marele armasar

| 1234568807 a răspuns (pentru Brizbriz):

Da, aia au invins ciuma pe vremea aia cand medicina nu era asa evoluata si noi in zilelele noastre cu atata tehnologie in medinica nu pot invinge astia o gripa.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Mneah, nu e problemă, dacă erai băiat se potrivea perfect zicala "Ce-are sula cu prefectura".