| buuuum a întrebat:

Se poate sa amesteci alcool cu laxative?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se poate, de ce nu! Pune-le pe toate intr-un pahar si le amesteci.

| Latinmoon a răspuns (pentru neutrino):

Incurajeaza si tu toate prostiile!batting eyelashes

| Wehrmacht a răspuns (pentru Latinmoon):

E ca si cand ai spune "nu exista criminali" ca sa nu incurajezi crima.
Poate cel care a postat are vreun prieten pus pe glume si nu vrea sa bea alcool de la el.E foarte usor sa presupui ca cineva vrea sa faca rau cuiva dar foarte greu sa gandesti, nu?

| Latinmoon a răspuns (pentru Wehrmacht):

Vezi ca a trecut demult ora ta de culcare i-a nu mai ma cobi atat, valea!winking

| LTAA a răspuns:

Da. Daca nu tii la sanatatea ta.

| vocea a răspuns:

Se poate, dar nu cred ca vrei sa stii efectul

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sa vezi ce rahat imprastiat faci laughing)

| HiperSoul a răspuns:

Nu

| AndreeLolla a răspuns:

Nu prea as crede...