| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cine imi poate da idei de farse? dar ceva care sa lase urme...(mai mult pentru razbunare) eu ma gandeam la laxative sau vata sticloasa...(apropo pesoana respectiva fumeaza, poate aveti idei legate si de tigari sau alcool)
Mersi mult!

1 răspuns:
| maria4567 a răspuns:

Pai incearca asa.iei cartonul de la hartia igieenitca.il pui inchiuveta si incepi sa il rupi in timp ce ii dai drumul la apa.apoi incearca sa il storci si sa faci forma unu caca. apoi il pui langa persoana respectiva si incerci sa il pui fara sa te vada.te rog sa incerci. funda?