| SorinELoo7 a întrebat:

'seara TPU! Cainele meu acum doarme si urineaza putin cate putin, in timp ce doarme... Care ar fi cauza? Astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pune-i dop

| Cruciuliță a răspuns:

Uite, s-ar putea sa te ajute linkul asta: http://www.adoptiicaini.ro/urineaza-in-somn-si-nici-nu-stie/

Poate fi ori pui, ori prea batran si nu mai poate tine urina. Vezi si tu daca se repeta, iar daca te ingrijoreaza intreaba la un cabinet, oK?

| Elvina a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa-l duci la veterinar. El e singurul care te poate ajuta. Bafta!

| SorinELoo7 explică:

As vrea de la voi toti niste pareri despre cauza, in afara sa ma duc la veterinar ca asta stiu.

| Gheorge1833424 a răspuns:

Are vezica mica.Marestei-o!