| PuяpℓeMusic a întrebat:

Semintele de marar macinate sunt bune pentru cresterea sanilor?
A functionat la cineva?hee hee
:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Sincer, nu stiu.Nu am incercat niciodata asa ceva.

| lays a răspuns:

Nu-ti mai face atatea griji. mie mi-au crescut sanii la 20 de ani si jumatate.si nu am muritbig grinmai e timpbig grin

| PuяpℓeMusic explică:

Nu vreau silicoanelaughing
In primul rand am doar 15 si nu am nici banilaughing

| PuяpℓeMusic explică:

@ Africanwitch: nu e vb ca nu s-au dezvoltat deloc, dar vreau sa fie putin mai mari:d

| marsy a răspuns:

Am auzit ca functioneaza. dar eu una nu am incercat!

| Irina a răspuns:

Sfatul meu este sa astepti sa se dezvolte de la sine, documenteaza-te mai mult si ai sa vezi ca leacul acesta cu mararul favorizeaza aparitia chisturilor la ovare.

| Africanwitch a răspuns:

Mai e vreme pana la 21 de ani(depinde de persoana) sa iti creasca sanii. Nu iti fa probleme din astea. Doar nu vrei ca la 15 ani sa ai sanii ca mama ta?!
Ar putea fi totusi o problema medicala daca sanii tai nu s-au dezvoltat deloc pana la aceasta varsta. Daca te afli in aceasta situatie, e o dereglare hormonala, du-te la un medic endicronolog care iti va prescrie probabil niste vitamine.

| Africanwitch a răspuns:

Atunci, asa cum am spus mai asteapta. Ai doar 15 ani. Abia ce te poti numi adolescenta. Corpul tau e intr-o continua transformare la aceasta varsta.
Stiu ca te simti complexata, dar asta e, fiecare are propriul mod de dezvoltare.

| alexunder12 a răspuns:

Vrei o solutie sigura?

Silicoanele. ( in caz ca ai bani. )