| eubaiatulsexi a întrebat:

Sfaturi pentru refacerea incheieturii? 4 sapt ghips Doctorul mi a zis sa fac rotiri la incheietura in apa calda cu sare si tarate. a mai incetcat cineva? E normal sa fie umflata dp ce o scoti la fractura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| qpDede12pq a răspuns:

Este usor normal, o sa vezi ca o sa-ti poti aproape dizloca mana o vei putea intoarce mult aproape anormal, nu-ti face griji e ceva normal.