| losseru a întrebat:

Simt o durere in partea stanga, deasupra soldului de fiecare data cand urc mai multe scari.Credeti ca e o problema majora sau ar trebui sa ignor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca ar fi indicat sa nu ignori durerea pe care o simti si sa faci un mic control de rutina, asa vei putea dormi linistit, ori vei stii ce sa tratezi.
Vizita la medicul de familie ar fi cel mai indicat sfat.
O zi frumoasa sa aihappy

| KilluaZoldyck a răspuns:

Eu cand urc scari ma dor picioarele nu splina...

| gabriela15gabigaby a răspuns:

Probabil este splina, care te doare atunci cand depui efort. Nu mi se pare ceva grav, cu totii patim asta. La urcat scarile trebuie ceva efort si cred ca asta e problema.