| anonim_4396 a întrebat:

Simt uneori cand sunt singura pe strada ca sunt ametita, slabita si mai am putin si lesin. Am crezut ca sunt anemica, dar mi-am dat seama ca niciodata nu patesc asta cand sunt insotita. Poate sa fie din cauza anxietatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e anemie ca si eu mai am momente de genul si mi-am facut analize de curand si nu am deloc anemie. Cine stie ce o fi, poate nu dormi suficient, sau mananci mancaruri prea "Grele" ori e din cauza caldurii, poate nu esti suficient de hidratata.

| zăGhost a răspuns:

Poate fi atac de panica.

| anonimaalee29 a răspuns:

Fa-ti analize de sange constant pentru a verifica starea de sanatate mereu. Poate din cauza vremii patesti asa, nu stiu, nu am mai auzit de cazuri asemanatoare.

| DorelConstantin a răspuns:

S-ar putea sa fie de la anxietate du-te la un medic