| SmokeyEye a întrebat:

Simtiti dureri in diferite parti ale corpului - locuri in care v-ati accidentat cu multi ani in urma, atunci cand sunt schimbari de vreme? Care poate fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Si ai mei au asemenea manifestari: dureri in locurile operate + stari de somnolenta. Sunt ca niste broscute meteorolog. (ce mai stiu din poveste e ca era o broasca intr un acvariu cu nisip si o scarita. Daca statea pe scara ploua si daca statea pe nisip era zi insorita. )

| Zatharra a răspuns:

Aşa i se întâmplă mamei mele...n-am găsit până acum o explicaţie logică. Peace!

| SinfulDesire a răspuns:

Cand se trece dintr-un anotimp in altul se face conflict intre frig si rece iar locurile care au fost lovite nu se vindeca total si mai raman mici gapurii care is sensibile la schimbarile de vreme

| MagicalUnicorn a răspuns:

Presiunea atmosferica? big grin