| RAY a întrebat:

Sindromul ochilor uscati are cineva asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaviniaLavinitutza a răspuns:

Are maicamea. I s-a intamplat din cauza abundentei machiajului. A fost la doctor si i-a dat ceva picaturi pentru ochi. Si-i le pune de doua ori pe zi, si este bine happy

| RAY explică (pentru LaviniaLavinitutza):

Dupa ce le pune trece durerea? ce picaturi foloseste? toata viata trebuie sa le foloseasca?

| LaviniaLavinitutza a răspuns (pentru RAY):

Pai da. Nu stiu exact ce picaturi. Mai bine mergi la oftalmolog si iti prescrie el. Nu le ia toata viata ci doar pentru un an-doi. Cred.

| RAY explică (pentru LaviniaLavinitutza):

Am fost unde am si aflat asta