| 342 a întrebat:

Voi cum va uscati la par? Si cum aveti parul?

Răspuns Câştigător
| xAlexis a răspuns:

Eu cu prosopul.mi-l fac coc in cap si il las jumate de ora si se usuca
Il am ondulat foarte tare la capete, onduleuri mari tu?

10 răspunsuri:
| Avatar001 a răspuns:

Cu fenul

| Girldxx a răspuns:

Eu ma usuc cu feonul pentru. ca am parul foarte mare si mi se usuca greu,. il am putin ondulat dar mi-l indrept cu placa, pentru. ca nu-mi place cum il am:-s Tu?smug

| xLouana a răspuns:

Eu il las sa se uscuce el. Doar daca ma grabesc foarte rau il usuc feonul. Il am ondulat si il indrept cu place, dra e sanatos si asta imi place la elwinking

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu merg cu decapotabila dupa ce fac baie si mi-l scutur in vant. Dupaia zac la pat si fac injectii dar asta e viata!

| ColorBubbles a răspuns:

Eu las parul sa se usuce singur pentru ca se usuca rapid...am parul drept si des pana pe umeri...

| zuzapitika a răspuns:

Eu am ft des parul si lung si fiind si cret in pieptan in baie. dupa ce ies nu mai bag peria in el pentru ca se face bucle si il las sa se usuce asa.si pentru ca sta bucle nu-i nev sal pieptan 2-3 zilebig grinsi nici incuract nu este cand bag peria in elbig grinbig grinbig grin

| MeDeEa14DeEa a răspuns:

Eu am parul drept, lung si mi-l las sa desprins, sa se usuce,, pe cale naturala''. Parul meu este moale, voluminos...

| xAllexutsa a răspuns:

Eu mi`l usuc cu feonul, am parul lung. si ondulat... dar mi`l mai si indrept laughing).Tu cum il ai?happy

| Carina16 a răspuns:

Depinde...de obicei il usuc cu feonul, dar il mai las uneori sa se usuce natural.Il am ondulat.happy

| EuStiuDeja a răspuns:

De curand am vazut un truc pe YT, se si usuca mai bine...trebuie doar sa ti capul in jos si sa alternezi aerul cald cu cel rece :* si nici nu iti mai arde parul :*